Podnět číslo 20181104155450 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20181104155450

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20181104155450 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Plešivec, sídliště
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov,
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Vybudovat venkovní fitness hřiště
Úsilí o vybudování venkovního fitness hřiště je další dílčí částí projektu Revitalizace a rozšíření herních a odpočinkových zón v městské části sídl. Plešivec, který byl předkládán v roce 2017 a setkal se s úspěchem v podobě vybudování nových herních ploch. Venkovní fitness hřiště pro mládež, dospělé a seniory získávají stále větší oblibu napříč všemi generacemi. Snadné a zábavné cvičení je dostupné všem, kteří dbají o svůj zdravý životní styl. Prostor by měl sloužit pro posilování, strečink, protahování, kondici či kruhový trénink. Své tělo si procvičí jak zdatní sportovci, tak i maminky na procházce s dětmi nebo starší lidé. Realizace má ale také výchovný význam – starší mládež se učí zacházet s veřejným majetkem. Navrhovatelé také předpokládají, že dojde ke zvýšení bezpečnosti této věkové skupiny v městské části sídliště Plešivec a ke snížení výskytu psychopatologických jevů, jelikož budou mít mladí smysluplné využití volného času. Vzhledem k finanční náročnosti budou realizovány 2-3 prvky, např. fitness push-up či chodecký trenažer.
Náklady projektu: 155 897 Kč
ZDROJ.
Klíčová slova: participativní, rozpočet

TOHOTO FORMULÁŘE může každý občan (bydlící v oblasti Plešivec ) napsat, zda s realizací podnětu SOUHLASÍ ČI NESOUHLASÍ . Může uvést i důvody a navrhnout lepší variantu řešení problému.

7) Autor podnětu Viz ZDROJ
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20181104155450
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu.