Podnět číslo 20151017163657 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20151017163657

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20151017163657 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, ulice Křížová
4) Místo vady 48°48'28.067"N, 14°19'16.222"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov, odbor dopravy,
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Zřídít přechod pro chodce do ulice Rožmberská od semaforů (k autobusové zastávce Horní Brána). Nebezpečné pro děti, přes keře není vidět nahoru, auta přijíždějí ze 4 stran.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20151017163657
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
23. 10. 2015 MÚ oznamuje: nepodařilo se kontaktovat ohlašovatele závady, situace nedostatečně popsána.
Ponámka správy databáze: pokud autor svůj podnět neupřesní, zůstane zatříden v kategori "VYŘEŠENO JINAK."

Ohlásil: Arbed
19. 10. 2015 19.10.2015 9:12 - Ing. Jan Sládek, vedoucí ODaSH napsal:
Do systému závad a nedostatků jsme obdrželi váš podnět na vyznačení přechodu pro chodce v Rožmberské ulici. Vzhledem k tomu, že z Vašeho podmětu není jednoznačné /b>jakým způsobem požadujete zjednat nápravu, upřednostňuji uskutečnění setkání na místě. Prosím navrhněte termín pokud možno v příštím týdnu.

Ohlásil: Arbed
18. 10. 2015 Podnět jsem přepsal do systému hlášení závad http://app.mestokrumlov.cz/app_hz/zavada_vlozeni.php

Ohlásil: Arbed