Podnět číslo 20150609114344 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20150609114344

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20150609114344 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace probíhá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Sídliště Vyšný, cesta vedle JZ fasády domu 102
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov,
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Dokončit opravu povrchu komunikace.Nedávná pouze posunula velikou louži o cca 3m výše a voda z ní bude prosakovat do jedné ze stěn sušárny domu 102.
Vyrovnat je třeba i chodník na JV straně domu, jehož část se propadla, protože při poslední opravě elektrických přípojek nebyl řádně zdusán jejich zásyp.
Přikládám fotografiiaktuálního stavu. ÷
7) Autor podnětu Arbed
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20150609114344
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
07. 06. 2019 Silničáři prý k vyplnění porézních povrchů asfaltových vrstev užívají jednosložkovou kalovou zálivku na bázi asfaltové emulze - BFS special. Viz např. http://www.nadler.cz/tiskc_cz/64/ .

29. 05. 2019 Oprava komunikace byla dokončena, ale do sušárny přilehlého domu silně zatéká, přestože po amatérské opravě vlastníky domu byla téměř 2 roky suchá.

14. 05. 2019 Kdysi nevhodně opravená část vozovky a část, nad kterou se tvořila louže byla dnes odfrézována

20. 03. 2019 Na podnět jsem upozornil místostarostu %C.K. Ing. Hermanna

Ohlásil: Arbed
04. 09. 2018 vlastníci přilehlé nemovitosti (v červenci r. 2018 - na vlastní náklady) prohloubili žlábek pro odtok vody z louže do kanálu. V městském systému hlášení závad "Dej tip" je podnět už čtvrtý rok označen jako vyřešený a totéž se týká i duplicitního "tipu".

16. 02. 2018 Zmínka o úrovni "realizace" tohoto podětu je na str. 2 dole týdeníku 5 PLUS 2 ze dne 16.2. 2018.

25. 11. 2017 Podnět je v městském systému závad od 09.06.2015 veden jako vyřešený, ale stále se nic neděje.

Ohlásil: Arbed
24. 11. 2016 Upozorňuji starostu města (mailem), že závada, která je v městském systému zatříděna jako vyřešená stále existuje.
Arbed
Starosta si mail zobrazil 24.11.2016 v 16:56 hod.

02. 07. 2016 Starostovi města jsem upozornil na nesprávné zatřídění podnětu v městském systému hlášení závad. Tam je veden jako vyřešený, ale v reálu se stav už téměř rok nezměnil.

Ohlásil: Arbed
26. 01. 2016 Podnět stále ještě není realizován. Na štěstí - smyslu ustanovení § 2900 a násl. zákona č. 89/2012 Sb. - majitelé nemovitosti prostor (na podzim r. 2015, na vlastní náklady) provizorně odvodnili. Viz přiložená FOTOGRAFIE.

20. 07. 2015 Hlášení závad ve městě Český Krumlov info@mu.ckrumlov.cz milem oznamuje:
Dobrý den, u Vámi nahlášené závady PODNĚT č.j. 20150609114344 ze dne 09.06.2015 byl změněn stav na vyřešeno.
Poznamka řešitele: Zařazeno do seznamu požadavků na opravy. Děkujeme za Váš zájem Město Český Krumlov
Pozn.: tento e-mail byl automaticky vygenerován systémem, proto na něj neodpovídejte!


Ohlásil: Arbed
09. 06. 2015 12:07 9.6.2015 - podnět jsem odeslal i cestou http://app.mestokrumlov.cz/app_hz/zavada_vlozeni.php . V městském systému se však zobrazil pouze neúplný text: PODNĚT č.j. 20150609114344.Dokončit opravu povrchu komunikace. Nedávná pouze posunula velikou louži o cca 3m výše a voda z ní bude prosakovat do jedné ze stěn sušárny domu 102. Vyrovnat je třeba i chodník na JV straně domu, jehož část se propadla, protože při poslední opravě elektr...

Ohlásil: Arbed
Přílohy: