Podnět číslo 20141030115830 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20141030115830

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20141030115830 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace vyřešeno
3) Kde začít s řešením Česko
5) Kdo by měl o podnětu vědět Generální ředitel České televize, ředitel programu, redakce pořadu HydePark,
info@ceskatelevize.cz; Petr.Dvorak@ceskatelevize.cz, Milan.Fridrich@ceskatelevize.cz, podnety@podnety.cz
6) Co je třeba udělat Do televizního pořadu HydePark pozvat paní Terezu Spencerovou.
HydePark 29.10.2014 byl ukázkou neuvěřitelné nekompetence nejenom redakčního týmu tohoto pořadu, ale i hosta. Moderátoři se obávají položit hostům otázky, které diváci nejvíce "palcovali", protože odpovědi by mohly narušit dosažení cílů mediálních "masáží" obyvatel?
Další podněty pro ČT jsou např. ZDE.
Klíč. slova: dezinformace.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20141030115830
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
20. 01. 2015 Tento podnět byl dnes realizován. Z přílohy je však zjevné, že modrátor (pan Klepetko) novinářce nepokládal "nejpalcovanější" dotazy, ale pouze Ty, kde očekával, že nebude zneuctěna politika západu ..... což mu, bohužel, nevycházelo.:-)

15. 01. 2015 Novinářka Tereza Spencerová,která se vrátila ze Sýrie e-A-ma-co-rict-o-uprchlicich-ktere-chceme-prijmout-o-masakru-v-Parizi-i-o-Ukrajine-Rok-2015-pry-bude-tak-prelomovy-ze-budeme-jen-koukat-354301" target="_blank">tvrdí, že i ti, kteří syrského prezidenta Asada z různých důvodů nemusejí, si jasně uvědomují, že právě on je mnohem lepší, než druhá varianta, tedy Islámský stát. Kvůli naší podpoře Asadovy opozice uprchloze Sýrie 3 mil.lidí a námi nabízená pomoc 15 rodinám nic neřeší.Asás je nní naším „nevyřčeným“ spojencem v boji proti IS, protože kontakty s USA, Francií, Británií zcela určitě jeho vláda udržuje, ale obě strany to tají. Mluví se o 200 tisících mrtvých, z čehož 120 tisíc tvoří padlí syrští vládní vojáci.Americké nálety v Pákistánu loni dosáhly v průměru skóre 49 zabitých civilistů na jednoho prokazatelně významnějšího člena Tálibánu. Státy BRICS asi posílí o Latinskou Ameriku. Na Západě to budeme marginalizovat jako vše ostatní, co z Pekingu a Moskvy přichází, ale fakticky to bude další velká trhlina v existujícím západním finančním modelu.

22. 12. 2014 Do Hydeparku je třeba pozvat i advokátku Miroslavu Hustákovou. Níže jsou některé z jejich názorů:
Prozápadní média se nedávno radovala, jak klesly ceny ruských společností. Vzápěti vláda RF oznámila, že premiér Medveděv skoupil 30 % akcií "krachujících" firem pro ruský stát? Hlavním cílem Putina je "dedolarizace" světa? I Saúdové už pochopili, že platby za ropu nebudou probíhat v petrodolarech, ale v čínských jüanech? Mnohonásobně dražší americký břidlicový plyn nemůže nahradit plyn z Ruska? Diktát USA, připravil Bulharsko so 150 milionů za tranzit plynu, protože Rusové přesměrovali potrubí do Turecka? Zmírnění amerických sankcí proti Kubě následovalo poté, co ruský ministr obrany navštívil nejen Kubu, ale i Venezuelu a Nikaraguu? Ukrajina je uměle vytvořený stát, který nespojuje ani náboženství, ani společná historie, nyní je nástrojem k poškozování Ruska ? Kyjev je fakticky odstaven od průmyslové části Ukrajiny Donbasu. Není schopen si zajistit ani uhlí, které se tam těží a spěje ke krachu? Rusové budou společně s Číňany stavět i most přes Amur? USA dluží 18 bilionů dolarů, dluh se stále zvyšuje a dolar existuje jen proto, že se s ním na světových trzích obchoduje? USA z válek pouze těžily, proto si neváží míru? NATO si trouflo vždy jen na slabší. Bombardovat Srbsko, zabít Kaddáfího, bojovat s Tálibánem v Afghánistánu, který USA v minulosti samy vyzbrojovaly? Smlouva TTIP (mezi EU a USA)je vyjednávána v režimu utajení? Po podpisu smlouvy TTIP přestane být evropslý zemědělec vůči USA konkurenceschopný a dopadne jako český v rámci EU? JE TŘEBA NAKUPOVAT RUSKÝ RUBL?
PODROBNOSTI.

09. 11. 2014 Pořady, které by mohly zpochybnit poctivost politiků jsou vysílány až po půlnoci?

Přílohy:
20141030115830-2015012020-seznam-dotazu-ktere-divaci-poradu-hydepark-polozili-novinarce-tereze-spencerove-docx.docx 26.6 kB