Podnět číslo 20130427095023 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20130427095023

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20130427095023 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, chodník u cesty z ul.Třída Míru podél hotelu Vyšehrad.
4) Místo vady 48°49'5.284"N, 14°18'56.459"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov, Služby města
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Opravit nebo zrušit chodník. Kazí image města v očích turistů, kteří v těsné blízkosti chodí na vlakové nádraží anebo na Kleť.
Přikládám fotografii.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20130427095023
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
07. 08. 2013 Odkaz na tento podnět jsem vložil do "trucdatabáze" systému hlášení závad na území města Č.Krumlov. (Název závady: CHODNÍK U HOTELU VYŠEHRAD.)

Ohlásil: Arbed
07. 08. 2013 Město Č.Krumlov oznamuje, že po provedené prohlídce bude rozhodnuto o dalším postupu .... a tím považuje podnět za vyřešený.

Ohlásil: Arbed
Přílohy:



Podnět číslo 20130427095023 - Opravit nebo zrušit chodník. Kazí image města v očích turistů, kteří v těsné blízkosti chodí na vlakové nádraží a... - Podněty.cz