Podnět číslo 20110215145229 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20110215145229

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20110215145229 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace vyřešeno
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Sídliště Vyšný, cca 15 m jižně od domu č. 102
4) Místo vady Loc: 48°49'17.348"N, 14°18'47.099"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov, Odbor životního prostředí , Služby města.
posta@mu.ckrumlov.cz, podnety@podnety.cz´
6) Co je třeba udělat Odvézt hromadu klestí. V uvedeném prostoru leží už několik týdnů. Motivovat zaměstnance Služeb města, aby drobné vady na kráse města odstraňovali iniciativně. Uložit městským strážníkům, aby podobné problémy kompetentním úředníkům včas ohlašovali.
÷÷
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20110215145229
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
23. 01. 2012 Podnět byl realizován.

Ohlásil: Arbed
08. 03. 2011 9:26 8.3.2011 - klestí (dle fotografie) je odvezeno. Jak jsou motivování policisté a pracovníci Služeb města není známo.

16. 02. 2011 Podnět byl(mailem)podán Městu Č.Krumlov.

Ohlásil: Arbed
Přílohy: