Podnět číslo 20101212163041 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20101212163041

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20101212163041 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Polská ulice, PSČ 38101
4) Místo vady Loc: 48°48\'34.504\"N, 14°19\'36.766\"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov, odbor dopravy, Služby města
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Vyrovnat povrch chodníku.
V příloze je fotografie.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20101212163041
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
Přílohy: