Podnět číslo 20101025120641 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20101025120641

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20101025120641 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, autobusové nádraží
4) Místo vady Loc: 48°48\'41.091\"N, 14°19\'23.818\"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov,odbor dopravy.
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Zajistit běžnou údržbu ploch a schodů. Současný stav je zobrazen na přiložených fotografiích.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20101025120641
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
Přílohy:



Z takového povrchu lidé nastupují do autobusu.


Ukázka stavu terénu u laviček