Podnět číslo 20101013172156 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20101013172156

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20101013172156 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace probíhá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Sídliště Vyšehrad, starý strom u domu č.p.185
4) Místo vady Loc: 48°49\'9.95\"N, 14°19\'17.434\"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov , odbor životního prostředí, Služby města .
posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Pokácet strom zobrazený na přiložené fotografii. Pyl z jeho masivního květenství vadí alergikům z přilehlé nemovitosti. Staré větve ze značné výšky padají na parkující automobily a ohrožují chodce na komunikaci k Vltavě. Pod jeho korunou rostou další mladé stromy.

Na problém byla dne 5.10.2010 (v Seniorklubu) upozorněna místostarostka Ing. Zikmundová.
7) Autor podnětu Obyvatelé domu Vyšehrad 185
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20101013172156
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
22. 10. 2010 Dobrý den, jedná se o jasan, byla provedena první prohlídka "ze země" zahradníkem města panem Apfelthalerem, kdy se jedná o běžné prosychání koruny, leč na odbornou prohlídku je objednán arborista, který stav stromu zhodnotí odborně a podle toho bude proveden zásah. Ing. Zikmundová své sliby plní.

Ohlásil: jitka.zikmundova@mu.ckrumlov.cz
Přílohy: