Podnět číslo 20101013150618 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20101013150618

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20101013150618 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Plešivec, chodník ze sídliště od domu č.p.359 směr vodárna
4) Místo vady Loc: 48°48\'1.271\"N, 14°18\'24.778\"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov starosta ........, odbor dopravy, odbor investic.
posta@mu.ckrumlov.cz; lubos.jedlicka@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Opravit chodník vedoucí po pravá straně komunikace a ořezat větve stromů, které místy zasahují až do jeho poloviny.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20101013150618
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
13. 10. 2010
Viz též podnět z roku 2004, č.j. 2004 10 22 17 30 04

Přílohy:

Po tomto chodníku už se chodit nedá.