Podnět číslo 20100514235638 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20100514235638

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20100514235638 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, křižovatka ulic U Vltavy/Tavírna
4) Místo vady Loc: 48°48'21.817"N, 14°18'48.813"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Město Český Krumlov starosta Ing. Luboš Jedlička (ODS), tajemník Ing. Jindřich Fadrhonc, Služby města, radní, zastupitel. posta@mu.ckrumlov.cz, lubos.jedlicka@mu.ckrumlov.cz, jindrich.fadrhonc@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Umístit dopravní značku "Slepá ulice". Návštěvníci města se touto ulicí často snaží dojít či dojet na náměstí. Ta však končí na břehu Vltavy.
7) Autor podnětu M.S.
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20100514235638
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu.