Podnět číslo 20091113170919 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20091113170919

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20091113170919 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Česko, Brusel, Štrasburk
5) Kdo by měl o podnětu vědět Vláda, předseda Jan Fischer (nestraník), poslanec, senátor, ministr zahraničí, poslanci EP.
posta@vlada.cz, info@mzv.cz, posta@psp.cz, epodatelna@senat.cz, jan.brezina@europarl.europa.eu, zuzana.brzobohata@europarl.europa.eu, milan.cabrnoch@europarl.europa.eu, andrea.ceskova@europarl.europa.eu, robert.dusek@europarl.europa.eu, hynek.fajmon@europarl.europa.eu, richard.falbr@europarl.europa.eu, jiri.havel@europarl.europa.eu, jaromir.kohlicek@europarl.europa.eu, edvard.kozusnik@europarl.europa.eu, jiri.mastalka@europarl.europa.eu, miroslav.ouzky@europarl.europa.eu, pavel.poc@europarl.europa.eu, miloslav.ransdorf@europarl.europa.eu, vladimir.remek@europarl.europa.eu, zuzana.roithova@europarl.europa.eu, libor.roucek@europarl.europa.eu, olga.sehnalova@europarl.europa.eu, ivo.strejcek@europarl.europa.eu, evzen.tosenovsky@europarl.europa.eu, oldrich.vlasak@europarl.europa.eu, jan.zahradil@europarl.europa.eu, nový eurokomisař Š.Fulle (email neznámý)
6) Co je třeba udělat EU se sice dlouhodobě zabývá standardizací různých výrobků, technologií a služeb, mnohdy iracionálně, přesto vzhledem k přetrvávajícímu neutěšenému stavu v obchodních sítích nadnárodních řetězců je třeba nekompromisně prosazovat standardizaci pracovních, mzdových, obchodních a jiných podmínek v těchto prodejnách a obchodech a stejně tak standardizaci kvality výrobků a zboží potravinářského průmyslu na úroveň s podmínkami ostatních (vyspělých) států EU.
Podrobnosti
Klíčová slova: sortiment, normy, norem, Berossos
7) Autor podnětu separo@email.cz
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20091113170919
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
22. 08. 2017 Ministr zemědělství připomenul, že už 5 roků mohou podávat podněty (stížnosti) související s kvalitou potravin, a to na webové stránce.
http://www.szpi.gov.cz/podnety-ke-kontrole.aspx

12. 07. 2017 Ověření všem lidem známých fakt o rozdílné kvalitě potravin pro "západ" a "východ" stálo daňové poplatníky půl milionu Kč?
PODROBNOSTI.

11. 07. 2017 Už i český ministr zemědělství konstatoval, že "západ" dodává do východních zemí potraviny nižší kvality za vyšší cenu, aniž by to bylo zváýrazěnno na obalech-
PODROBNOSTI.