Podnět číslo 20090307170453 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20090307170453

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20090307170453 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace probíhá
3) Kde začít s řešením Prostějov, MÚ
5) Kdo by měl o podnětu vědět Starosta Ing. Jan Tesař (ODS);
posta@prostejov.eu; jan.tesar@mestopv.cz;
6) Co je třeba udělat Veřejně poděkovat občanům, kteří užívají kontejnery ve vnitrobloku na Dolní ulici.
Všechny kontejnery jsou krásně seřazené, čisté, žádný odpad nepřečnívá a nic se nepovaluje kolem.
Podobně je tomu i před věžákem na Dolní 26.
Fotografie
Opačný (a poměrně běžný) přístup obyvatel je vidět ZDE
7) Autor podnětu Pavel D. F. Hrubý; paveldf@volny.cz
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20090307170453
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
08. 06. 2009 Paní Mgr. Jana Gáborová, tisková mluvčí MěÚ Prostějov píše:
Poděkování občanům Dolní ulice za udržování pořádku u kontejneru proběhne formou zveřejnění fotografie v Radničních listech – příklad dobré praxe (Dolní), zároveň zveřejníme foto nepořádku kolem kontejnerů v jiné části města (příklad špatné praxe).

Ohlásil: paveldf@volny.cz
28. 05. 2009 posta@prostejov.eu oznamuje: podání ze dne: 26.5.2009 19:29:00 v obsahu zprávy: Upozornění na existenci podnětu 2009 03 07 17 04 53 bylo přijato a zaevidováno s těmito základními údaji:
Identifikátor dokumentu: S00AX00SWQTY
Datum zaevidování: 27.5.2009 14:29:55

Ohlásil: paveldf@volny.cz
26. 05. 2009 Na existenci podnětu byli upozorněni kompetentní na adresách: posta@prostejov.eu; jan.tesar@mestopv.cz

Ohlásil: paveldf@volny.cz