Podnět číslo 20080703095246 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20080703095246

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20080703095246 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Česko
5) Kdo by měl o podnětu vědět Vláda - předseda Mirek Topolánek (ODS) ministr školství Ondřej Liška (SZ), ministr financí Miroslav Kalousek (KDÚ-ČSL), člen výboru pro vědu a vzdělávání PS a Senátu,
posta@vlada.cz; podatelna@mfcr.cz; posta@msmt.cz; bartos@psp.cz; bicikm@psp.cz; bohdalovav@psp.cz; petr@bratsky.cz; grebenicekm@psp.cz; hasilt@psp.cz; chalupaj@psp.cz; jandakv@psp.cz; jezekj@psp.cz; mertinovam@psp.cz; moravaj@psp.cz; zbyneknovotny@zbyneknovotny.cz; novotnyz@psp.cz; ohlidali@psp.cz; pleva@psp.cz; plocp@psp.cz; sojdrova@psp.cz; zelenkoval@psp.cz; zubovao@psp.cz; balinv@senat.cz; bartakk@senat.cz; info@milanbures.cz; halekj@senat.cz; janackoval@senat.cz; liana.janackova@centrum.cz; p.uhrova@o2active.cz; janalikz@senat.cz; mejstrikm@senat.cz; roubicek.vaclav@quick.cz
6) Co je třeba udělat Finance, které jsou vyčleňovány pro vysoké školy rozdělovat rovným dílem lidem ve věku 18 až 24 let. Ponechat na vůli jednotlivců, zda svůj díl spotřebují na studium, nebo např. na penzijní připojištění.
V kapitalistickém společenství asi nelze připustit, aby budoucímu doktorovi nebo inženýrovi (daněmi) přispíval na studium jeho vrstevník, např. truhlář - pokud nelze spolehlivě prokázat, že inženýr svůj dluh i truhláři nějak splatí.
7) Autor podnětu Zdroj inspirace: diskuse s V.Klausem ml.
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20080703095246
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu.