Podnět číslo 20080519165507 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20080519165507

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20080519165507 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace vyřešeno
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, chodník pro pěší z ulice Vyšehrad (u domu 161) k budově Finančnímu úřadu
5) Kdo by měl o podnětu vědět Starosta Ing. Luboš Jedlička – ODS, Odbor dopravy, Služby města (podatelna@mu.ckrumlov.cz)
6) Co je třeba udělat Zajistit výměnu dopravní značky CESTA PRO CHODCE (?). Je zcela nečitelná.
FOTOGRAFIE
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20080519165507
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
22. 09. 2009 Podnět je realizován.

Ohlásil: Arbed