Podnět číslo 20080123115500 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20080123115500

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20080123115500 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace probíhá
3) Kde začít s řešením Česko, Praha
5) Kdo by měl o podnětu vědět Vláda, předseda Mirek Topolánek (ODS), ministr životního prostředí, členové výboru pro životní prostředí PS, primátor Prahy Pavel Bém, senátor Karel Schwarzenberk,SZ - předseda Martin Bursík
6) Co je třeba udělat Při posuzování oprávněnosti realizace akce
"Paralelní RWY 06R/24L letiště Praha - Ruzyně"
neopomenout
"Vyjádření k dokumentaci o hodnocení vlivů na životní prostředí" dle přílohy 4 zákona č.100/01 Sb. Paralelní RWY 06R/24L letiště Praha - Ruzyně,
které zpracoval RNDr. Václav Krejzlík.
Podrobnosti jsou ZDE
Viz též víc než 7 roků starý podnět č.j.2000 10 23 11 25 07
7) Autor podnětu Arbed
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20080123115500
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
16. 11. 2011 Zajímavý film (100 min., angl. - české titulky) o vlivu "chemtrails" na zemskou atmosféru a o možnostech zneužití souvisejících fyzikálních jevů pro vojenské účely je
ZDE

27. 10. 2011 Letiště v Ruzyni může být rozšířeno jen tehdy, když bude zajištěno úplné zastavení provozu od půlnoci do půl šesté ráno.
ZDROJ

11. 02. 2008 filip.zeman@mdcr.cz správci NDOP mailem oznamuje, že Ministerstvo dopravy hodlá v kauze "Vzletová dráha RWY 06R/24L" postupovat v souladu s platnou legislativou.

24. 01. 2008 Doruční mailu potvrdili:
po tomto datu - Premysl Rabas [rabasp@psp.cz]; Ladislav Sincl [sincll@psp.cz];Jan Latka [latkaj@psp.cz]; Tomas Ulehla [ulehlat@psp.cz]; Petr Dolezal [petr.d@volny.cz]; Jiri Kratky [kratkyj@psp.cz]; Radim Fiala [fialar@psp.cz];Miroslav Vana [vanam@psp.cz];Ladislav Mlcak [mlcakl@psp.cz]; Pavel Vanousek [vanousekp@psp.cz]


23. 01. 2008 Na existenci podnětu upozornila správa NDOP kompetentní na adresách: (Totéž může udělat každý občan)
posta@vlada.cz;info@env.cz; ambrozek@psp.cz, poslkanc@volny.cz, bohnischr@psp.cz, dedicf@psp.cz, dlouhyv@psp.cz, fialar@psp.cz, konecnak@psp.cz, kratkyj@psp.cz, latkaj@psp.cz, libyl@psp.cz, machz@psp.cz, vaclav.mencl@email.cz, mlcakl@psp.cz, rabasp@psp.cz, sincll@psp.cz, ulehlat@psp.cz, vanam@psp.cz,vanousekp@psp.cz; pavel.bem@cityofprague.cz; schwarzenbergk@senat.cz; info@zeleni.cz


23. 01. 2008 Doruční mailu potvrdili:
Robin Bohnisch [bohnischr@psp.cz]; Vladimir Dlouhy [dlouhyv@psp.cz]; Poslanecká Kancelář Teplice [poslkanc@volny.cz]; Jana_Krizova@env.cz; Zdenek Mach [machz@psp.cz]; Hana Berankova [berankova.hana@vlada.cz];