Podnět číslo 20061118101707 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20061118101707

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20061118101707 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, u křižovatky ulice Nad Nemocnicí s ulicí Nemocniční
5) Kdo by měl o podnětu vědět starosta( ing. Luboš Jedlička - ODS, podatelna@mu.ckrumlov.cz); Služby města, odbor dopravy
6) Co je třeba udělat zajistit opravu bortící se části zvýšené obruby chodníku na straně k záhonu u domu č.p. 322
7) Autor podnětu *
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20061118101707
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
21. 11. 2007 starosta Č.Krumlova oznamuje: a nebortí se chodník právě kvůli záhonu? Pak by to měl opravit majitel záhonu.
Doporučení správy NDOP: pokud jde o vady na kráse města, případně o bezpečnost občanů, měl by majitele nemovitosti na možné důsledky vady upozornit např. místě příslušný strážník MP.