Podnět číslo 20061118091507 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20061118091507

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20061118091507 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace probíhá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Na Moráni, chodník od domu č.p.310 vzhůru - k ulici Příčná
5) Kdo by měl o podnětu vědět starosta( ing. Luboš Jedlička - ODS, podatelna@mu.ckrumlov.cz); Služby města
6) Co je třeba udělat zajistit provedení nátěru cca 50 bm dvoutrubkového zábradlí - po obou stranách betonového chodníku
7) Autor podnětu *
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20061118091507
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
21. 11. 2007 starosta Č.Krumlova oznamuje: myslíte směrem k ulici Na Skalce? Zadáno, aby se udělalo v rámci veřejně prospěšných prací.