Podnět číslo 20060801210000 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20060801210000

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20060801210000 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, chodníky v úseku od nádraží ČD po Budějovickou bránu
5) Kdo by měl o podnětu vědět Starosta JUDr. František Mikeš (ODS)- odbor dopravy
frantisek.mikes@mu.ckrumlov.cz, posta@mu.ckrumlov.cz
6) Co je třeba udělat Podstatně zlepšit značení, které turistu přijíždějícího do Č.Krumlova vlakem navede do centra města. Např. i na chodníky nakreslit (v dlažbě barevně odlišit) šipky s nápisy (piktogramy) "CENTRUM<=== 0 ====>VLAK".
Turisté a zejména ti, kteří přijíždí v nočních hodinách, mají problémy s orientací. Totéž platí pro cestu z centra k vlakovému nádraží. Orientační systém by zatraktivnilo několik nápisů v japonštině.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20060801210000
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
11. 03. 2010 Podnět je částečně realizován. Na trase z centra k nádraží jsou směrové cedule s piktogramem vlaku.

Ohlásil: Arbed