Podnět číslo 20060513100007 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20060513100007

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20060513100007 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace probíhá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Nádražní předměstí, široký chodník podél Nádražní restaurace a Baru WAIKIKI.
5) Kdo by měl o podnětu vědět starosta (JUDr.F.Mikeš - ODS) , Služby města
6) Co je třeba udělat odřezat nebo přeasfaltovat několik ocelových tubek, které asi třemi centimetry vystupují z plochy chodníku u autobusové zastávky. Zasypat čerstvou propadlinu (průměr 25 cm , hloubka 10 cm - ostré hrany )před vchodem do sálu budovy s barem. V jámě si chodec může zlomit kotník, na dně jsou skleněné střepy. Chodník je ve velmi špatném stavu.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20060513100007
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
18. 07. 2006 ředitel podniku Služby města hlásí, že železa byla odřezána. Autor hlásí, že ořezána nejsou. Podnět byl částečně ralizován až po následné urgenci správy NDOP.

13. 05. 2006 na existenci podnětu upozornila správa NDOP TM MÚ (jana.zuziakova@mu.ckrumlov.cz).