Podnět číslo 20050101000001 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20050101000001

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20050101000001 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov
5) Kdo by měl o podnětu vědět zastupitel, starosta,
6) Co je třeba udělat

Jednat ve smyslu otevřeného dopisu výboru o.s.PODNĚTY.CZ zastupitelům, jehož text zní:

Vážená paní/pane, 1.5.2004 byla zveřejněna nová, výhledově velice efektivní technologie pro práci s podněty občanů. Je dostupná ze serveru ww.podnety.cz, jehož provozovatelem je občanské sdružení PODNĚTY.CZ. Sdružení nabízí svůj projekt občanům, obcím a městům České republiky. Hodlá ho však realizovat i v dalších státech EU. Potěšilo by nás, kdyby prvním registrovaným uživatelem technologie a partnerem občanského sdružení byl Český Krumlov – sídlo sdružení. Protože za řízení a rozvoj našeho města odpovídáte, obracíme se na Vás s následující výzvou. Ve spolupráci s ostatními zastupiteli:
1) motivujte zaměstnance MÚ k řešení podnětů z databáze na www.podnety.cz. (Úředníci i zastupitelé by měli do databáze následně vkládat poznámky o úrovni realizace.)
2) doporučujte obyvatelům a hostům Českého Krumlova, aby Vám podněty k rozvoji města a regionu předávali „ moderněji “ – vkladem do internetové databáze . Využívejte lépe intelektuální kapacity pedagogů a dotovaná internetová připojení škol či knihoven.
3) buďte svým spoluobčanům příkladem. Vkládejte do databáze podněty ke zvýšení efektivity práce institucí veřejné a státní správy vyšších úrovní , upozorňujte kompetentní osoby na čísla důležitých podnětů.
4) sdělte nám, prosím, názor k možnostem Vaší spolupráce (a spolupráce města) s občanským sdružením PODNĚTY.CZ.

 

Klíčová slova: REGISTR,

7) Autor podnětu Občanské sdružení PODNĚTY.CZ, ing.Arnošt Bednář – předseda o.s., podnety@podnety.cz
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050101000001
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
30. 01. 2018 Český Krumlov si (v Praze?) za .... Kč?) objednal změnu designu aplikace HLÁŠENÍ ZÁVAD, která se nyní jmenuje DEJ TIP.

05. 02. 2013 Zasupitelstva tento podnět vytrvale ignorují :-)