Podnět číslo 20040710152007 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20040710152007

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20040710152007 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Tř. Míru, nad školou TGM, travnatá plocha navazující na chodník (parkoviště) před domem ing. Valenty.
5) Kdo by měl o podnětu vědět starosta, Městská policie, MP, Služby města, Odbor dopravy, zastupitel
6) Co je třeba udělat nenasazovat parkujícím řidičům "botičky" za to, že pravými koly najeli do travnaté plochy. Tam kde motoristé přijatelné parkovací místo naleznou - parkování umožnit. Např. tím, že se zatravněný pruh "krajnice" zpevní "ekodlaždicemi". To často vyjde podstatně levněji, než rozšiřování vozovky asfaltem - na úkor zeleně. Způsob lze využít i v sídlištích s úzkými komunikacemi, při relativním přebytku travnatých ploch. Např. v sídlišti Vyšný a Za Nádražím.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20040710152007
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu.