Podnět číslo 20031204120107 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20031204120107

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20031204120107 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, Linecká ulice, komunikace před domem čp. 52, další u Domu dětí
5) Kdo by měl o podnětu vědět starosta, Služby města, Odbor dopravy
6) Co je třeba udělat Barevně zvýraznit atypický (z dlažebních kostek vytvořený) příčný "zpomalovač" rychlosti vozidel PROČ: zařízení je p.p. provedeno v rozporu se státní normou a pokud by bylo příčinou úrazu, odpovídal by vlastník komunikace . KOMENTÁŘ : obvyklé (kovové) zpomalovače mají výrazné žluté pruhy.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20031204120107
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu.