Podnět číslo 20030227184007 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20030227184007

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20030227184007 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Česko
5) Kdo by měl o podnětu vědět vláda, parlament
6) Co je třeba udělat Vláda by měla informace z občasných průzkumů veřejného mínění nahradit trvale aktivním stykem s občany, a to prostřednictvím permanentního "referenda" - viz např. projekt připravované internetové Databáze občanských podnětů (podrobnosti dodá arbed@wo.cz) a respektovat většinový názor obyvatel i po volbách.
KOMENTÁŘ:
uznávaní zahraniční zpravodajové ČR (a p.p. nesprostá většina obyvatel ČR) trvají na tom, že USA míní potrestat prezidenta Iráku (kterého kdysi dosadili) za neposlušnost. Nezajistil jim dostatečný přístup k třetímu největšímu nalezišti ropy. Možná však opravdu míní zlikvidovat biologické zbraně.... které tam kdysi dodaly. Proč asi 200 milionová supervyzbrojená velmoc potřebuje pro svoji válku pomoc 10 mil. občanů ČR?
POZNÁMKA:
parlament ani vláda ČR opět nerespektují většinová názor občanů a nepřiměřeně podporují snahu USA o změnu režimu v Iráku vojenskou agresí. USA zjevně prosazují likvidaci OSN a zavádí ideologii preventivních válek s nemravným cílem - vyvážet "demokracii", která umožní ovládnout surovinové zdroje.
Zajistil autor podnětu:
v lednu 2003 (sál čekokrumlovského muzea) doporučil premiérovi Špidlovi (ČSSD), aby ČR nebyla američtější než USA a předal mu svůj "Občasník" Bušehlas 1/03
7) Autor podnětu 20131025 - text v odstavci CO formátoval Arbed
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20030227184007
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
14. 03. 2015 Jedno procento celkové populace vlastní větší majetek než zbývajících 99 procent obyvatel planety.
Chudý rolník či dělník touží především po svobodných volbách a po možnosti se svobodně vyjadřovat ve svobodně vycházejících tiskovinách?
Lidé žijící v sociálním vyloučení a miliony evropských bezdomovců mají sice plně zajištěna všechna myslitelná občanská práva, ale k čemu jsou jim dobrá? Zjevně tu není něco v pořádku a "lidská práva" potřebují restart

25. 02. 2015 Levicový senát zamítl návrh na konání referenda o přijetí Eura v ČR. Zjevně z obav z jeho odmítnutí, po kterém by následovaly bruselské sankce:-)

04. 01. 2015 Agentury pro průzkum veřejného mínění kladou otázky pouze těm respondentům, o kterých bezpečně vědí, že odpoví podle představ zadavatele průzkumu? Politické strany TOP09 a ODS si objednávaly desítky prefabrikovaných průzkumů, které měly za cíl vyvolat dojem, že Jiří Paroubek škodí ČSSD. Tak se jim podařilo úspěšného předsedu odstranit a konkurenci oslabit? Podobná (AKTUÁLNÍ)akce (spin) proti prezidentu Zemanovi je řízena ze zahraničí? CÍLEM JE ZRUŠENÍ PŘÍMÉ VOLBY PREZIDENTA?
PODROBNOSTI.

16. 07. 2014 Nizozemský nejvyšší soud potvrdil částečnou odpovědnost nizozemské jednotky OSN za smrt osob, které měla na území bývalé Jugoslávie chránit. Podrobnosti.

14. 06. 2014 Export západní demokracie do "ropného" státu se opět nepodařil. Američany vycvičená a vyzbrojená irácká armáda i policie prchá před radikálními islámisty, kteří se blíží k hlavnímu městu Bagdád. Rozsah humanitární katastrofy je děsivý.
PODROBNOSTI.

25. 10. 2013 TENTO PODNĚT JE TŘEBA FORMÁTOVAT V závěrečné předvolební "superdebatě" 9 politických stran (zejména) senátor Tomio Okamura opakovaně zdůrazňoval, že nejvyšší prioritou VŠECH stran a hnutí by mělo být uzákonění VŠEOBECNÉHO REFERENDA, např. dle švýcarského vzoru.