Podnět číslo 19951203103007 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 19951203103007

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 19951203103007 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace neznámá
3) Kde začít s řešením Český Krumlov
5) Kdo by měl o podnětu vědět Služby města
6) Co je třeba udělat Oprášit" systém v místě bydlících cestářů, odpovědných za údržbu a posyp jménem označeného úseku obecních chodníků, případně silnic.
Důvod:
v čase dle č. podnětu (v Sídlišti Vyšný Č.K) 3 urostlí muži + zelená Š-1203 opětovně prohrnují a sypou stezky, které předtím již prohrnuli obyvatelé blízkých domů, přičemž nepřetržitě sněží a jde o rovné - obvykle neklouzající úseky. Převážná většina chodníků ve směru Vyšný - Jelenka však zůstala ten den neschůdná. Chodci používali silnici.
AUTOR ZAJISTIL:
po "cestářích" jsem řediteli TS vzkázal, aby např. k domům, jejichž obyvatelé se k silnicím musí prohrabat a vždy to dělali zdarma, dodali pytlík písku.
Viz též podnět č. 20120716125714
7) Autor podnětu Arbed.(20140424 +Arbed upravil formátování textu)
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-19951203103007
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu.