Podnět číslo 20060801210007 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20060801210007

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20060801210007 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace jiná
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, chodník od Paraplíčka k nádraží ČD
5) Kdo by měl o podnětu vědět MÚ, Městský úřad, starosta JUDr. František Mikeš - frantisek.mikes@mu.ckrumlov.cz, zastupitel, Odbor životního prostřední
6) Co je třeba udělat

Zlepšit péči o okrasné stromy v dřevěných kontejnerech. Několik z nich v těchto dnech opětovně usychá. Zjistit a zveřejnit důvod, proč nebyl realizován podnět č.j. 2004 03 18 17 30 07 .

7) Autor podnětu .
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20060801210007
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
26. 11. 2017 Na chodníku ulice Třída Míru už exkluzivní dřevěné kontejnery řadu měsíců nejsou. Kam se poděly není známo. Asi skončiy na skládce, včetně rozměrných platových nádob, které byly uvnitř.

10. 12. 2011 Na adresu elektronické pošty MÚ Český Krumlov byla zaslána zpráva se žádostí o sdělení, jakým způsobem bylo stran úřadu reagováno. MÚ byl požádán o sdělení kontaktu na pracovníka, který je pověřen řešením dané záležitosti.

Ohlásil: Jindřich Karel, Plzeň 1 - Bolevec, Sokolovská 1120/119, 323 00 Plzeň 23
23. 07. 2007 uschly už všechny stromky. Některé opakovaně .

Ohlásil: .
09. 08. 2006 existence podnětu byla připomenuta řediteli podniku Služby města (Ing. Josef Pešl - pesl@smck.cz)


Ohlásil: .