Podnět číslo 20030326101707 - občanské sdružení PODNĚTY.CZ

Podnět číslo 20030326101707

Provozovatel neodpovídá za intelektuální úroveň a pravdivost podnětů.

1) Podnět č.j. 20030326101707 Uložit jako PDF
2) Úroveň realizace jiná
3) Kde začít s řešením Český Krumlov, ulice od Paraplíčka k Růžku, šestý strom na chodníku (počítáno od Paraplíčka - směr Růžek)
4) Místo vady 48°49'6.959"N, 14°18'53.640"E
5) Kdo by měl o podnětu vědět Starosta, MÚ, město, zahradník, Odbor životního prostředí, Tecnické služby města
6) Co je třeba udělat Ošetřit nebo odstranit okrasný strom, který má strženou kůru na velké ploše kmenu.
7) Autor podnětu
9) UPOZORNĚTE na podnět adresáty z odstavce č. 5 Chcete-li urychlit realizaci tohoto podnětu, odešlete kompetentní instituci mail s textem:
Upozorňuji na existenci podnětu
http://podnety.cz/podnet-cislo-20030326101707
10) Chci ohlásit úroveň realizace tohoto podnětu. 
11) AKTUÁLNÍ ÚROVEŇ REALIZACE. (Může ji ohlásit každý občan - formulářem z řádku 10.)
27. 06. 2013 Část textu podnětu jsem (pro přehlednost)přesunul do odstavce HLÁŠENÍ ZE DNE 18.10.2003 a doplnil jsem souřadnice místa.

Ohlásil: Arbed
10. 12. 2011 Na adresu elektronické pošty MÚ Český Krumlov byla zaslána zpráva se žádostí o sdělení, jakým způsobem bylo stran úřadu reagováno. MÚ byl požádán o sdělení kontaktu na pracovníka, který je pověřen řešením dané záležitosti.

Ohlásil: Jindřich Karel, Plzeň 1 - Bolevec, Sokolovská 1120/119, 323 00 Plzeň 23
23. 07. 2007 uschly už všechny stromky v kontejnerech. Některé opakovaně.

Ohlásil: autor
18. 10. 2003 Průběh:

Podle podnětu č. 20031212121205 byly opravdu vykáceny všechny stromy (včetně zdravých). Místo nich jsou zde nákladné (na pořízení i údržbu) kontejnery na zeleň s odpočívadly.
18.10.2003 autor podnětu hlásí, že před týdnem kdosi vykopal všechny (10? ) okrasné stromy, včetně nepoškozených.
17.12.03 autor zjišťuje, že na místech stromů a dále na trase k nádraží ČSD jsou drahé dřevěné kontejnery, v nich stromky. Viz též podnět 20060801210007.

Ohlásil: autor